Legion Etrangere
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legion Etrangere

Forum: Legion Etrangere
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
svi 2024
nedponutosričetpetsub
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Bitka za °LE°

 

 A di je spam tema

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Nominati
Gost




A di je spam tema Empty
PostajNaslov: A di je spam tema   A di je spam tema Icon_minitimesub pro 06, 2008 1:36 am

Wtf.. kaj nemate vamo neku spam temu,ono topic spam,bitija,kada mi je dosadno idem po forumima pa malo spamam okolo naokolo,
btw inace radim forume,admine malo plugina ubaci da se srede slova neka..
+ danas mi je rodjendan,pa sam malo navrcan vec ali sutra slavim pa ste svi pozvani na A di je spam tema 21268
[Vrh] Go down
Ssena

Ssena


Broj postova : 116
Lokacija : Doha - Al Rayyan
Registration date : 25.11.2008

A di je spam tema Empty
PostajNaslov: Re: A di je spam tema   A di je spam tema Icon_minitimesub pro 06, 2008 1:47 am

sretan rockas mali lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Satan

Satan


Broj postova : 141
Age : 43
Registration date : 09.10.2008

A di je spam tema Empty
PostajNaslov: Re: A di je spam tema   A di je spam tema Icon_minitimesub pro 06, 2008 3:14 am

sretan rodjendan malac

imamo birtiju, samo je u zatvorenom djelu foruma
[Vrh] Go down
TaraL
Gost




A di je spam tema Empty
PostajNaslov: Re: A di je spam tema   A di je spam tema Icon_minitimesub pro 06, 2008 4:20 am

če ti jedeš govna mali jebite ižica? ja bum te napal sad kad si razvijem seeeloooo taral naselje jebi te žunica... kad pošaljem svoju konjicu jeba te ona!!!! moja konjica je njjača konjica v seeelo... a i gemišta bum si popil jenoga!!!! bambolinčeka isto, pa kad ti čmarčića nategnem i prednapregnem.... jebem li ti sve živo i mrtvo!




s poštovanjem, dobar dan... lepi pozdrav.... A di je spam tema 748722
[Vrh] Go down
Terentius
Admin
Terentius


Broj postova : 123
Lokacija : Prejebena
Registration date : 05.10.2008

A di je spam tema Empty
PostajNaslov: Re: A di je spam tema   A di je spam tema Icon_minitimesub pro 06, 2008 8:01 am

Nominati je napisao/la:
Wtf.. kaj nemate vamo neku spam temu,ono topic spam,bitija,kada mi je dosadno idem po forumima pa malo spamam okolo naokolo,
btw inace radim forume,admine malo plugina ubaci da se srede slova neka..
+ danas mi je rodjendan,pa sam malo navrcan vec ali sutra slavim pa ste svi pozvani na A di je spam tema 21268

Ima brate ima...vec mi idu na živce s tom birtijom...baš kako sam reko svi caste a i dalje smo žedni... lol!

BTW: Sretan rođendan... A di je spam tema 116720
[Vrh] Go down
https://legion-etrangere.forumcroatian.com
Nominati
Gost




A di je spam tema Empty
PostajNaslov: Re: A di je spam tema   A di je spam tema Icon_minitimesub pro 06, 2008 1:17 pm

Taral vamo psuje i prijet a cak 5 popa ima, de Taral jel psujes meni ili LE savezu ili svima nama zajdeno?!
[Vrh] Go down
TaraL
Gost




A di je spam tema Empty
PostajNaslov: Re: A di je spam tema   A di je spam tema Icon_minitimesub pro 06, 2008 3:08 pm

Vjeblem vas se f jajčeka! Imam 5 populacije, al za koj mesec bu to bilo 55 000, videl bus, nedelu po nedelu bum rasel kej gljiva. isto kaj moji tartufi rastu f polju pizde jeeeneeeeeeee...
[Vrh] Go down
ines20

ines20


Broj postova : 238
Registration date : 11.10.2008

A di je spam tema Empty
PostajNaslov: Re: A di je spam tema   A di je spam tema Icon_minitimesub pro 06, 2008 6:01 pm

a kakav je ovo vokabular i onda tere meni dajes ban sa foruma cccc
[Vrh] Go down
Ssena

Ssena


Broj postova : 116
Lokacija : Doha - Al Rayyan
Registration date : 25.11.2008

A di je spam tema Empty
PostajNaslov: Re: A di je spam tema   A di je spam tema Icon_minitimesub pro 06, 2008 6:43 pm

TaraL je napisao/la:
Vjeblem vas se f jajčeka! Imam 5 populacije, al za koj mesec bu to bilo 55 000, videl bus, nedelu po nedelu bum rasel kej gljiva. isto kaj moji tartufi rastu f polju pizde jeeeneeeeeeee...

dobar si, zagorac sa tartufila hehehehehehhehehehehhe
[Vrh] Go down
Sponsored content





A di je spam tema Empty
PostajNaslov: Re: A di je spam tema   A di je spam tema Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
A di je spam tema
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Legion Etrangere :: OPEN FOR PUBLIC :: Kandidature-
Forum(o)Bir: